ul. Wejherowska 16/3

84-100 Puck

Telefon

ul. Wejherowska 16/3

84-100 Puck

Telefon

POZYCJONOWANIE

Szukasz firmy, która skuteczne wypozycjonuje Twoją stronę internetową? Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, optymalizacji oraz ich pozycjonowaniu w internecie. Do naszej pracy podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie. Skutecznie pozycjonujemy strony w wyszukiwarce Google, w Pucku jak i w calej Polsce. Współpracując z nami dokładnie będziesz wiedział za co płacisz i co zostało wykonane. Przygotowujemy dla Ciebie comiesięczne raporty z naszych działań.

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Element marketingu internetowego inaczej określany jako SEO (ang. Search Engine Optimization). Jest to proces polegający na przeprowadzeniu zestawu czynności prowadzących do tego by strona internetowa uzyskiwała możliwie najwyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwarek internetowych takich jak np. Google, w oparciu o wpisywane przez użytkowników słowa lub frazy kluczowe. Proces ten możemy podzielić na dwa podstawowe rodzaje czynności – Onsite SEO (działania przeprowadzane bezpośrednio na stronie internetowej) oraz Offsite SEO (działania przeprowadzane poza stroną internetową).

Jak przebiega proces pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google?

W zależności od charakterystyki branży w jakiej wasza strona internetowa ma zaistnieć w wynikach wyszukiwania Google proces pozycjonowania przebiega w inny sposób. Na strategię pozycjonowania wpływają takie czynniki jak: wiek witryny, konkurencyjność branży, jakość obecnej strony internetowej czy posiadany budżet na realizacje procesu pozycjonowania. Zupełnie inaczej przebiegać będzie proces pozycjonowania dla firmy prowadzącej swoje usługi na mało konkurencyjnym, lokalnym rynku tzw. pozycjonowanie lokalne niż pozycjonowanie stron www gdzie konkurencja jest duża, a obszar działania szeroki.

Zwykle dla nowych firm zaleca się pozycjonowanie na tzw. długi ogon. Fraza kluczowa składa się z trzech lub więcej słów, a jednym z nich zwykle jest nazwa miasta czy regionu. Po dogłębnej analizie strony internetowej oraz branży w jakiej prowadzone są usługi przygotowujemy ofertę najlepiej dopasowaną do Państwa potrzeb.

Etapy procesu pozycjonowania – SEO

Poznaj naszą kompleksową ofertę pozycjonowania stron internetowych.

 

 1. Analiza konkurencji, wybór i analiza słów kluczowych.
 2. Optymalizacja oraz audyt techniczny strony internetowej, optymalizacja zgodna z wymaganiami UX
 3. Analiza i dobór treści
 4. Zwiększanie popularności strony poprzez wdrożenie strategii link building
 5. Analiza wyników, dalsza optymalizacja w oparciu o uzyskane wyniki

Oferta

 

 • Pozycjonowanie stron internetowych
 • Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • Pozycjonowanie lokalne
 • Pozycjonowanie szerokie
 • Audyt i optymalizacja techniczna strony internetowej
 • Analiza konkurencji i dobór słów kluczowych
 • SEO copywriting
 • SEO na rynkach zagranicznych
 • Wskazówki UX
 • Analiza statystyk
 • Monitoring witryny
 • Pozycjonowanie w mapach Google

Jaki jest koszt pozycjonowania strony internetowej?

Nie jest możliwe jednoznaczne stwierdzenie, jaki jest koszt pozycjonowania. Dopiero po dokładnej analizie strony internetowej, branży i Państwa oczekiwań dobieramy właściwy budżet.

Nie czekaj, zamów bezpłatna wycenę już dziś.

Pozycjonowanie w Pucku już od 299zł/mc

Brief

1. Co chciałbyś osiągnąć dzięki działaniom w internecie?

4. Określ swój budżet miesięczny

5. Czy przeprowadzałes już działania związane z pozycjonowaniem?

14 + 3 =